O marce Eksbut

O marce

Eksbut

Firma obuwnicza Produkcja Obuwia „EKSBUT - Bożenna Mąka” w Mławie powstała w 1992 r. jako mały rodzinny zakład rzemieślniczy, który w miarę upływu czasu rozwijał się, zwiększając produkcję i zatrudnienie. To pozwoliło nam w 1995 roku na przejęcie dużej upadającej „SYRENY” w Mławie. Odtąd firma ciągle się rozwija, zarówno pod względem wielkości produkcji, jak i zatrudnienia. Podstawową produkcją było i jest obuwie damskie i młodzieżowe ze skór naturalnych.

Za rozwój oraz wzornictwo firma otrzymywała wiele nagród, między innymi tytuł Menadżer Roku 1997 i Członek Akademii Marek w 2002 roku oraz odznaczenia złotymi medalami na Targach Poznańskich. Obecnie współpracujemy z około 400 odbiorcami krajowymi oraz z odbiorcami ze Wschodu.

 

Długoletnia tradycja produkcji butów sprawia, że tworzone przez nas obuwie wyróżnia się ciekawym wzornictwem i jakością wykonania, przy zachowaniu najwyższego komfortu i wygody.

 

Buty Eksbut projektowane są według najnowszych światowych trendów. Staramy się, aby każda kolekcja sezonowa nawiązywała do wzorów lansowanych przez cenionych na świecie projektantów. Naszą inspiracją są w szczególności włoscy mistrzowie sztuki obuwniczej. Jednocześnie kładziemy bardzo duży nacisk na dobór materiałów najwyższej jakości i perfekcyjne wykonanie.

 

Nowoczesny design, wysoka jakość użytych surowców i staranność wykonania sprawiają, że nasze obuwie jest pożądane przez kobiety ceniące sobie komfort i wygodę, a także pragnące wyglądać modnie, stylowo i niebanalnie.

 

Pod okiem włoskich designerów powstają wzory nawiązujące do światowych trendów, wyróżniające się jakością i komfortem.

 

Utrzymujemy europejskie standardy wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, tak by marka Eksbut była synonimem jakości i profesjonalizmu.

Historia firmy

1992
1996
1997
2000
2001
2003
2004
2006
2007
 

1992

Firma obuwnicza Produkcja Obuwia „EKSBUT - Bożenna Mąka” w Mławie powstała w 1992 r. jako mały rodzinny zakład rzemieślniczy, który w miarę upływu czasu rozwijał się, zwiększając produkcję i zatrudnienie.